Warsztaty/Szkolenia

Cross Training (S)

Cross Training - to szkolenie oparte na wiedzy i doświadczeniu jednego z pierwszych polskich trenerów Crossfit, właściciela własnego Boxa Crossfit Decepticon- Karola Zdunka.

Karol na swoim szkoleniu przekazuje wiedzę teoretyczną i praktyczną, która pozwala zrozumieć Crossfit od podstaw i daje narzędzia do prowadzenia grupowych i indywidualnych treningów "Cross" jak i świadomego uprawiania go w swoich siłowniach. 

Szkolenie kieruje do Trenerów przygotowania motorycznego, personalnych, fitness, każdego rodzaju grupowych, nauczycieli wychowania fizycznego, sportowców i każdej osoby która chciała by zacząć trenować Crossfit a nie wie jak się do tego zabrać. 

Każdy znajdzie coś dla siebie i może liczyć na cenne wskazówki co do swojej specjalizacji. 
Wykłady wprowadzą Was w świat i filozofię Crossfitu, nauczą programować mikro i makrocykle treningowe a praktyka nauczy podrzucać i wyrywać prawidłowo sztangę, podciągać się na drążku, machać ketlami wykonywać pompki w staniu na rękach a co najważniejsze nauczy Was progresji i sposobu nauczania każdego z tych i innych ćwiczeń. 

Poznacie dobre jak i złe strony tego programu treningowego i nauczycie się jak unikać złych, zamieniając je na dobre. 
Dowiecie się jak pomimo rywalizacji i pośpiechu zachować w crossficie brak kontuzji i przygotować organizm do każdego zadania ruchowego. 
Ponadto wprowadzimy Was w tajniki elementó "Mobility", rozgrzewki i ćwiczeń profilaktycznych.

Bardzo duża wiedza w 2 dni, świetne przygotowanie i wstęp w świat Crossfitu.

Brak wydarzeń w tej kategorii.